Joi 18.06.2026 la ora 10:00, avem o întâlnire oficială la Colegiul Medicilor Veterinari din România pentru a susține petiția și propunerile pe care le-am depus privind îmbunătățirea activității din cabinetele veterinare și a relației dintre medicii veterinari și proprietarii de animale.
Această invitație este un pas important și o oportunitate de dialog constructiv.
Vă mulțumesc tuturor pentru susținere, încurajări și interesul arătat până acum.
După întâlnire, voi reveni cu informații privind concluziile și pașii următori.
Mulțumesc!
Dana Muller
Un pas înainte
2026-05-11 12:58:30
Pentru că decizia stă în mâna oamenilor am solicitat colegiului medicilor veterinari din România o audiență pentru a-i prezenta mesajele primite de la voi și o strategie de schimbare în bine în practica medicală veterinară.
Mulțumim pentru suport! Dați mai departe!Cu cât sunt mai multe semnături cu atât mai bine!
Dana Muller
Distribuiți această petiție
Ajutați această petiție să obțină mai multe semnături.
Partajați petiția pe peretele Facebook și pe grupurile care au legătură cu subiectul petiției.
Contactați-vă prietenii
Scrieți un mesaj în care explicați de ce ați semnat această petiție, având în vedere că este mai probabil ca oamenii să o semneze dacă înțeleg importanță subiectului la care face trimitere.
Copiați și lipiți adresa web a petiției în mesajul dumneavoastră.